biuro@triage.pl | Zapytaj: 535 211 112
media

Mamy przyjemność zaprezentować naszą nową Aplikację do nauki dla Ratowników Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy!

Aplikacja jest do pobrania na urządzenia z systemem Android z Google Play po wpisaniu "Triage KPP" lub po prostu wchodząc na TEN LINK

Nasza aplikacja posiada funkcje:


NAUKA

System w tej zakładce zawiera całą bazę 250 pytań do egzaminu z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Zaznaczając odpowiedź, system automatycznie pokazuje czy jest to odpowiedź prawidłowa zaznaczając błedną odp. kolorem czerwonym i prawidłową odp. kolorem zielonym.


TEST

Tutaj można wybrać ilość pytań w teście oraz czas w jakim chcesz rozwiązać test. 

W trakcie rozwiązywania testu nie otrzymujesz oczywiście żadnych podpowiedzi z systemu. Jedynie po rozwiązaniu testu lub po czasie jaki został przewidziany na jego rozwiązanie, pokaże się wynik.

Po zakończeniu testu możesz wrócić do pytań jakie były w teście, kontrolując które pytania były zaznaczone prawidłowo i gdzie pojawiły się błędy.


PROCEDURY DLA KSRG

Jeśli jesteś Ratownikiem systemu KSRG (Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy) to obowiązują Cię procedury postępowania ratowniczego.

Dla ułatwienia działania załączamy wszystkie procedury jakie przewiduje system KSRG.


E-LEARNING

To zakładka, z której jesteśmy szczególnie dumni. Znajdują się tutaj filmy z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy, które obrazują jak należy udzielać pomocy  osobom poszkodowanym. 

Bazę filmów edukacyjnych dla KPP będziemy rozwijać.

Naszym załażeniem jest także stworzenie bazy filmów, które będą udostępniane tylko kursantom przed kursem KPP lub przed Recertyfikacją KPP.

Gdybyście chcieli zapoznać się na naszymi filmami jakie udostępniamy do ogólnej wiadomości to zapraszamy na nasz kanał YouTube:

LINK


WYPOSAŻENIE KPP

Po kliknięciu w tą zakładkę zostaniesz przekierowany/a na stronę naszej drugiej firmy, gdzie znajduje się asortyment dla ratowników KPP. Strona to www.rescueshop.pl


KONTAKT

Ten przycisk umożliwia wysłanie maila do nas.

Pełne dane kontaktowe do nas znajdziesz jednak w prawym górnym rogu aplikacji.

  • Jun 02, 2020
  • Komentarze: 0