biuro@triage.pl | Zapytaj: 535 211 112
media
05.05.2023

Poznajcie nas w działaniu!

Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu, który obrazuje naszą pracę podczas zabezpieczenia medycznego meczu Ekstraklasy Śląsk Wrocław S.A. dnia 30 kwietnia 2023 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Czytaj więcej
02.01.2022

Wygraliśmy przetarg :)

Przechodzimy do ofensywy ;)

Od 1 stycznia 2022 rozpoczynamy dyżury zespołów T, P i S w trybie 24 godziny na dobę!

Po wygranym przetargu obsługujemy 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu.


Dodatkowo oferujemy działania dla klientów prywatnych.

Nasz zakres usług:

- transport medyczny i sanitarny - szpitalny i prywatny na terenie całego kraju,

- pilne interwencje medyczne (tylko miasto Wrocław),

- lekarskie wizyty domowe,

- wizyty pielęgniarskie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym dyspozytorem 533 998 999-  24h na dobę! 

Czytaj więcej
media
media
17.11.2020

Pogotowie Ratunkowe TRIAGE działa 24h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Od 10 listopada 2020 
Pogotowie Ratunkowe TRIAGE 
działa 24 godz. na dobę / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku!

- Transport pacjentów zakażonych COVID-19

- Transport sanitarny POZ

Czytaj więcej
29.10.2020

Czas COVID faza druga - czyli szkolenia on-line!

No i stało się ;)

Nowe obostrzenia jakie ogłosił rząd zmuszają nas do działania.

Zajęcia teoretyczne na kursach będą przez nas oferowane w wersji on-line! 

Część praktyczna będzie prowadzona dla grup maksymalnie 5 osób.


Nagraliśmy kilka ogólnodostępnych filmów na You Tube. Link do kanału:

https://www.youtube.com/channel/UCyY4EhN5QPJJ8fPWPLBD0CQ/


Obecnie kończymy prace nad kanałami jakie udostępniać będziemy Wam do odpowiednich kursów.

Kursy jakie zostaną przez nas udostępniane w wersji on-line to:

- Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

- Kursy Doskonalące dla Ratowników Medycznych

- Kursy ITLS


Tematy jakich nie przekażemy Wam do samokształcenia na kanale You Tube zostaną przez nas przeprowadzone przez telekonferencję.


Wspólnie musimy znaleźć rozwiązanie :)

Czytaj więcej
media
02.06.2020

Aplikacja z pytaniami do Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy!

Mamy przyjemność zaprezentować naszą nową Aplikację do nauki dla Ratowników Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy!

Aplikacja jest do pobrania na urządzenia z systemem Android z Google Play po wpisaniu "Triage KPP" lub po prostu wchodząc na TEN LINK

Nasza aplikacja posiada funkcje:


NAUKA

System w tej zakładce zawiera całą bazę 250 pytań do egzaminu z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Zaznaczając odpowiedź, system automatycznie pokazuje czy jest to odpowiedź prawidłowa zaznaczając błedną odp. kolorem czerwonym i prawidłową odp. kolorem zielonym.


TEST

Tutaj można wybrać ilość pytań w teście oraz czas w jakim chcesz rozwiązać test. 

W trakcie rozwiązywania testu nie otrzymujesz oczywiście żadnych podpowiedzi z systemu. Jedynie po rozwiązaniu testu lub po czasie jaki został przewidziany na jego rozwiązanie, pokaże się wynik.

Po zakończeniu testu możesz wrócić do pytań jakie były w teście, kontrolując które pytania były zaznaczone prawidłowo i gdzie pojawiły się błędy.


PROCEDURY DLA KSRG

Jeśli jesteś Ratownikiem systemu KSRG (Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy) to obowiązują Cię procedury postępowania ratowniczego.

Dla ułatwienia działania załączamy wszystkie procedury jakie przewiduje system KSRG.


E-LEARNING

To zakładka, z której jesteśmy szczególnie dumni. Znajdują się tutaj filmy z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy, które obrazują jak należy udzielać pomocy  osobom poszkodowanym. 

Bazę filmów edukacyjnych dla KPP będziemy rozwijać.

Naszym załażeniem jest także stworzenie bazy filmów, które będą udostępniane tylko kursantom przed kursem KPP lub przed Recertyfikacją KPP.

Gdybyście chcieli zapoznać się na naszymi filmami jakie udostępniamy do ogólnej wiadomości to zapraszamy na nasz kanał YouTube:

LINK


WYPOSAŻENIE KPP

Po kliknięciu w zakładkę zostaniesz przekierowany/a na stronę naszej drugiej firmy, gdzie znajduje się asortyment dla ratowników KPP. Strona to www.rescueshop.pl


KONTAKT

Ten przycisk umożliwia wysłanie maila do nas.

Pełne dane kontaktowe do nas znajdziesz jednak w prawym górnym rogu aplikacji.

Czytaj więcej
media
15.05.2020

ZACZYNAMY SZKOLENIA! "Koniec" COVID-19

Stan epidemiczny znacznie ograniczył możliwość realizacji szkoleń począwszy od marca 2020 r do dziś.

Z obawy przed szerzeniem zakażeń i z troski o Wasze zdrowie odstąpiliśmy od wykonywania szkoleń.

Obecna sytuacja związana z liczbą zakażeń poprawia się, a regulacje prawne tzw. odmrażania gospodarki pozwalają nam na znalezienie rozwiązania jak w sposób bezpieczny i zgodny z prawem sposób powrócić do realizacji szkoleń.

Opracowaliśmy Regulamin COVID-19 który opisuje zasady, jakie obowiązywać będą podczas szkoleń organizowanych przez nas, od dziś do czasu zniesienia obostrzeń (stan epideminczy) związanych z ograniczaniem zakażeń COVID-19.


REGULAMIN COVID-19:

 1. Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie kwestionariusza oceny ryzyka epidemiologicznego zwany „Kwestionariusz zdrowia COVID-19”, który wypełniają także wykładowcy i instruktorzy prowadzący szkolenie.
 2. Wypełnienie kwestionariusza oraz pomiar temperatury ciała są dobrowolne, aczkolwiek odmowa jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w szkoleniu.
 3. Przed każdym rozpoczęciem zajęć słuchacz kursu oraz wykładowca/instruktor jest poddawany procedurze bezdotykowego mierzenia temperatury ciała. Osoby stojące w kolejce do pomiaru muszą zachować przynamniej 2-metrowe odstępy.
 4. Instruktorzy delegowani na najbliższe szkolenia nie są w bezpośredniej grupie ryzyka – ujemny wywiad i/lub ujemny test na obecność koronawirusa. 
 5. W przypadku stwierdzenia podwyższonej temperatury (powyżej 37,5°C) lub wyraźnych oznak choroby takich jak m.in.: uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba zostaje odsunięta od zajęć. Osoba dokonująca bezdotykowego mierzenia temperatury ciała wyposażona jest w maskę lub przyłbicę oraz jednorazowe rękawiczki.
 6. Jeżeli, w trakcie trwania zajęć pojawią się u osoby biorącej udział w szkoleniu objawy wskazujące na zakażenie COVID-19 to natychmiast należy to zgłosić organizatorowi zajęć i przerwać uczestnictwo w szkoleniu.
 7. Na bieżąco monitorujemy komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego i stosujemy się do wytycznych.
 8. W miarę możliwości część teoretyczną szkoleń realizujemy w formule on-line, za pomocą platform dostosowanych do spotkań konferencyjnych z pełną funkcjonalnością i aktywnością uczestników on-line.
 9. Odległość pomiędzy uczestnikami szkolenia powinna wynosić co najmniej 2 m, możliwe jest jednak, że ten dystans w krótkich momentach realizacji szkolenia będzie mniejszy, wtedy należy szczególnie zachowywać wszelkich środków ostrożności. 
 10. Słuchacz uczestniczy w szkoleniu w prywatnej maseczce ochronnej.
 11. Prowadzącemu zajęcia oraz uczestnikom kursu, TRIAGE Sp. z o.o. zapewni dostęp do płynów dezynfekcyjnych i rękawiczek jednorazowych.
 12. Pomieszczenia, w których były prowadzone zajęcia po ich zakończeniu są każdorazowo wietrzone, a powierzchnie dotykowe w szczególności: powierzchnie biurek, blaty ławek, krzeseł, klamki, włączniki światła, poręcze są dezynfekowane środkiem dezynfekcyjnym z alkoholem min. 70%. Sale szkoleniowe wraz ze sprzętem medyczno/szkoleniowym są poddawane ozonowaniu po opuszczeniu sal przez kursantów.
 13. W przypadku realizacji zajęć praktycznych wymagających użycia sprzętu, narzędzi itp. przez kilka osób w grupie, uczestnicy dotykają ich w jednorazowych rękawiczkach, a po zakończeniu zajęć są one dezynfekowane.
 14. Informujemy, że wszyscy nasi instruktorzy i pracownicy biura otrzymali szczegółowe wytyczne i wskazówki do postępowania, które zapewniają jak największe bezpieczeństwo prowadzonych szkoleń.
 15. W związku ze stale zmieniającą się sytuacją prawną, zakładamy możliwość edycji niektórych punktów regulaminu.
 16. Wszystkim życzymy dużo zdrowia i spokoju w tej wymagającej sytuacji.Zespół TRIAGE Sp. z o.o.

Czytaj więcej
25.04.2020

Przedłużenie uprawnień Ratowników KPP

Uwaga Ratownicy KPP!
Wasze uprawnienia są ważne w czasie pandemii!!!
Jeśli Twój tytuł Ratownika stracił ważność od dnia 18.04.2020 lub straci ważność później to Twoje uprawnienia przedłużają ważność i zachowujesz tytuł nawet do 60 dni od dnia zakończenia stanu epidemicznego.

Jeśli jednak Twoje uprawnienie Ratownika KPP straciło ważność przed dniem wejścia w życie przepisu, tj. 18.04.2020 to Twój tytuł jest nieważny i wobec zmiany przepisów z 31.12.2019 masz obowiązek ukończyć pełen Kurs KPP raz jeszcze.

Kursy Recertyfikacyjne i pełne Kursy KPP uruchomimy zaraz po zmianie przepisów, pozwalających na zgromadzenia większej (10 osób?...) liczy osób.
Obecnie planujemy kursy od połowy maja 2020 i liczymy na to, że uda się nam je zrealizować.

Natychmiast po tym jak przepisy ulegną zmianie przekażemy Wam tą wiadomość.

Podstawa prawna o utrzymaniu ważności zaświadczeń Ratowników KPP to USTAWA O SZCZEGÓLNYCH ROZWIĄZANIACH ZWIĄZANYCH Z ZAPOBIEGANIEM,
PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19, INNYCH CHORÓB ZAKAŹNYCH ORAZ WYWOŁANYCH NIMI SYTUACJI KRYZYSOWYCH z dnia 2 marca 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 374)
Czytaj więcej
media
03.01.2020

Zmiana prawa w sprawie kursu i egzaminu w zakresie KPP i Recertyfikacji KPP - masz tylko 3 miesiące!!!

Od dnia 31 grudnia 2019 roku w życie weszły NOWE przepisy dotyczące kursów i egzaminów z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2019 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy (Dz.U. 2019 poz. 2408) 

Czytaj więcej
media
12.11.2019

Kolejna nowoczesna karetka w firmie Triage

Żeby nasza firma nieustannie się rozwijała, niezbędne jest inwestowanie w najwyższej jakości sprzęt! W myśl tych słów zarząd firmy Triage postanowił kolejny już raz w tym roku powiększyć flotę samochodową i zakupił nowoczesną karetkę – Mercedes Sprinter, model 316. 

Czytaj więcej
media
05.11.2019

Triage na wrocławskim lotnisku

Naszej firmie ostatnio przypadło nietypowe i jednocześnie trudne zadanie. Byliśmy odpowiedzialni za transport medyczny pacjenta, który znajdował się w bardzo ciężkim stanie, z jednego z wrocławskich szpitali na lotnisko.

Czytaj więcej