biuro@triage.pl | Zapytaj: 535 211 112
media
15.05.2020

ZACZYNAMY SZKOLENIA! "Koniec" COVID-19

Stan epidemiczny znacznie ograniczył możliwość realizacji szkoleń począwszy od marca 2020 r do dziś.

Z obawy przed szerzeniem zakażeń i z troski o Wasze zdrowie odstąpiliśmy od wykonywania szkoleń.

Obecna sytuacja związana z liczbą zakażeń poprawia się, a regulacje prawne tzw. odmrażania gospodarki pozwalają nam na znalezienie rozwiązania jak w sposób bezpieczny i zgodny z prawem sposób powrócić do realizacji szkoleń.

Opracowaliśmy Regulamin COVID-19 który opisuje zasady, jakie obowiązywać będą podczas szkoleń organizowanych przez nas, od dziś do czasu zniesienia obostrzeń (stan epideminczy) związanych z ograniczaniem zakażeń COVID-19.


REGULAMIN COVID-19:

 1. Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie kwestionariusza oceny ryzyka epidemiologicznego zwany „Kwestionariusz zdrowia COVID-19”, który wypełniają także wykładowcy i instruktorzy prowadzący szkolenie.
 2. Wypełnienie kwestionariusza oraz pomiar temperatury ciała są dobrowolne, aczkolwiek odmowa jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w szkoleniu.
 3. Przed każdym rozpoczęciem zajęć słuchacz kursu oraz wykładowca/instruktor jest poddawany procedurze bezdotykowego mierzenia temperatury ciała. Osoby stojące w kolejce do pomiaru muszą zachować przynamniej 2-metrowe odstępy.
 4. Instruktorzy delegowani na najbliższe szkolenia nie są w bezpośredniej grupie ryzyka – ujemny wywiad i/lub ujemny test na obecność koronawirusa. 
 5. W przypadku stwierdzenia podwyższonej temperatury (powyżej 37,5°C) lub wyraźnych oznak choroby takich jak m.in.: uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba zostaje odsunięta od zajęć. Osoba dokonująca bezdotykowego mierzenia temperatury ciała wyposażona jest w maskę lub przyłbicę oraz jednorazowe rękawiczki.
 6. Jeżeli, w trakcie trwania zajęć pojawią się u osoby biorącej udział w szkoleniu objawy wskazujące na zakażenie COVID-19 to natychmiast należy to zgłosić organizatorowi zajęć i przerwać uczestnictwo w szkoleniu.
 7. Na bieżąco monitorujemy komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego i stosujemy się do wytycznych.
 8. W miarę możliwości część teoretyczną szkoleń realizujemy w formule on-line, za pomocą platform dostosowanych do spotkań konferencyjnych z pełną funkcjonalnością i aktywnością uczestników on-line.
 9. Odległość pomiędzy uczestnikami szkolenia powinna wynosić co najmniej 2 m, możliwe jest jednak, że ten dystans w krótkich momentach realizacji szkolenia będzie mniejszy, wtedy należy szczególnie zachowywać wszelkich środków ostrożności. 
 10. Słuchacz uczestniczy w szkoleniu w prywatnej maseczce ochronnej.
 11. Prowadzącemu zajęcia oraz uczestnikom kursu, TRIAGE Sp. z o.o. zapewni dostęp do płynów dezynfekcyjnych i rękawiczek jednorazowych.
 12. Pomieszczenia, w których były prowadzone zajęcia po ich zakończeniu są każdorazowo wietrzone, a powierzchnie dotykowe w szczególności: powierzchnie biurek, blaty ławek, krzeseł, klamki, włączniki światła, poręcze są dezynfekowane środkiem dezynfekcyjnym z alkoholem min. 70%. Sale szkoleniowe wraz ze sprzętem medyczno/szkoleniowym są poddawane ozonowaniu po opuszczeniu sal przez kursantów.
 13. W przypadku realizacji zajęć praktycznych wymagających użycia sprzętu, narzędzi itp. przez kilka osób w grupie, uczestnicy dotykają ich w jednorazowych rękawiczkach, a po zakończeniu zajęć są one dezynfekowane.
 14. Informujemy, że wszyscy nasi instruktorzy i pracownicy biura otrzymali szczegółowe wytyczne i wskazówki do postępowania, które zapewniają jak największe bezpieczeństwo prowadzonych szkoleń.
 15. W związku ze stale zmieniającą się sytuacją prawną, zakładamy możliwość edycji niektórych punktów regulaminu.
 16. Wszystkim życzymy dużo zdrowia i spokoju w tej wymagającej sytuacji.Zespół TRIAGE Sp. z o.o.

Czytaj więcej
25.04.2020

Przedłużenie uprawnień Ratowników KPP

Uwaga Ratownicy KPP!
Wasze uprawnienia są ważne w czasie pandemii!!!
Jeśli Twój tytuł Ratownika stracił ważność od dnia 18.04.2020 lub straci ważność później to Twoje uprawnienia przedłużają ważność i zachowujesz tytuł nawet do 60 dni od dnia zakończenia stanu epidemicznego.

Jeśli jednak Twoje uprawnienie Ratownika KPP straciło ważność przed dniem wejścia w życie przepisu, tj. 18.04.2020 to Twój tytuł jest nieważny i wobec zmiany przepisów z 31.12.2019 masz obowiązek ukończyć pełen Kurs KPP raz jeszcze.

Kursy Recertyfikacyjne i pełne Kursy KPP uruchomimy zaraz po zmianie przepisów, pozwalających na zgromadzenia większej (10 osób?...) liczy osób.
Obecnie planujemy kursy od połowy maja 2020 i liczymy na to, że uda się nam je zrealizować.

Natychmiast po tym jak przepisy ulegną zmianie przekażemy Wam tą wiadomość.

Podstawa prawna o utrzymaniu ważności zaświadczeń Ratowników KPP to USTAWA O SZCZEGÓLNYCH ROZWIĄZANIACH ZWIĄZANYCH Z ZAPOBIEGANIEM,
PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID-19, INNYCH CHORÓB ZAKAŹNYCH ORAZ WYWOŁANYCH NIMI SYTUACJI KRYZYSOWYCH z dnia 2 marca 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 374)
Czytaj więcej
media
03.01.2020

Zmiana prawa w sprawie kursu i egzaminu w zakresie KPP i Recertyfikacji KPP - masz tylko 3 miesiące!!!

Od dnia 31 grudnia 2019 roku w życie weszły NOWE przepisy dotyczące kursów i egzaminów z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2019 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy (Dz.U. 2019 poz. 2408) 

Czytaj więcej
media
12.11.2019

Kolejna nowoczesna karetka w firmie Triage

Żeby nasza firma nieustannie się rozwijała, niezbędne jest inwestowanie w najwyższej jakości sprzęt! W myśl tych słów zarząd firmy Triage postanowił kolejny już raz w tym roku powiększyć flotę samochodową i zakupił nowoczesną karetkę – Mercedes Sprinter, model 316. 

Czytaj więcej
media
05.11.2019

Triage na wrocławskim lotnisku

Naszej firmie ostatnio przypadło nietypowe i jednocześnie trudne zadanie. Byliśmy odpowiedzialni za transport medyczny pacjenta, który znajdował się w bardzo ciężkim stanie, z jednego z wrocławskich szpitali na lotnisko.

Czytaj więcej
media
28.10.2019

Triage zabezpiecza mecz na Stadionie Wrocław

Firma Triage już kolejny raz zabezpieczała medycznie wielkie wydarzenie sportowe, jakim jest mecz drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław. 27 października dbaliśmy o bezpieczeństwo ponad 10 tysięcy osób podczas zmagań naszego wrocławskiego zespołu z drużyną z Gdyni. 

Czytaj więcej
media
15.10.2019

Triage szkoli ratowników górniczych z KGHM

Firma Triage od kilku lat szkoli ratowników górniczych z KGHM z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Ostatnio przeprowadziliśmy kolejne tego typu profesjonalne szkolenia w Sobinie. 

Czytaj więcej
media
09.10.2019

Kurs pierwszej pomocy dla OSP Siedlce

Firma Triage przeprowadziła profesjonalne szkolenie w zakresie pierwszej pomocy dla członków Ochotniczej Staży Pożarnej w Siedlcach. 

Czytaj więcej
media
03.10.2019

Triage stawia na nowoczesne karetki

Oprócz organizowania profesjonalnych szkoleń i kursów, nasza firma zajmuje się także transportem medycznym, sanitarnym, a także zabezpieczeniem medycznym imprez masowych, dlatego tak ważne jest, żebyśmy dysponowali odpowiednią flotą samochodową.

Czytaj więcej
media
23.09.2019

Dzień Bez Samochodu

22 września firma Triage była odpowiedzialna za zabezpieczenie medyczne podczas imprezy zorganizowanej z okazji „Dnia Bez Samochodu”. 

Czytaj więcej