Ta kategoria nie posiada produktów do wyświetlenia.

Oferta profesjonalnych kursów dla ratowników to źródło fachowej wiedzy i doświadczenia, które jest niezbędne przy tak angażującej i odpowiedzialnej pracy. Tworzone przez nas szkolenia dostarczają niezbędne informacje i praktyczne umiejętności w zakresie nagłego zagrożenia życia lub zdrowia, służą pogłębianiu kwalifikacji z zakresu medycyny ratunkowej.

Kurs doskonalący dla ratowników medycznych prowadzą tylko najlepsi specjaliści z zakresu medycyny ratunkowej: lekarze oraz ratownicy z wieloletnim stażem. Dzięki ich doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować kursantów do pracy według ściśle określonych i bardzo wymagających wytycznych. Gwarantujemy szeroki zakres wiedzy oraz praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu ratowniczego. Dzięki temu każdy kursant jest w stanie w łatwy sposób przyswoić nowe informacje, a także nauczyć się jak wykorzystać je w swojej codziennej pracy. Jest to niezwykle ważne ze względu na odpowiedzialność, jaka ciąży na ratownikach medycznych, którzy muszą na każdym kroku wykazywać się umiejętnościami i szybkością działania. My dbamy o to, aby nasi kursanci doskonale zdawali sobie sprawę z tego, co potrafią i jak mają się zachować w danej sytuacji.

Nasz kurs doskonalący dla ratowników medycznych prowadzimy we Wrocławiu, w Zielonej Górze oraz istnieje możliwość realizacji szkoleń w każdym miejscu w Polsce po wcześniejszym ustaleniu terminów. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym. Potwierdzeniem zaliczenia kursu jest przyznanie 120 punktów do Karty Doskonalenia Zawodowego, a także Zaświadczenie Ukończenia Kursu. Każdy nasz kurs jest zgłoszony oraz certyfikowany przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!