Naszą pasją jest Ratownictwo, natomiast naszym celem jest poprawa stanu wiedzy i standardów działania

służb medycznych, a zwłaszcza służb wyjazdowych ratownictwa medycznego.

Oferta szkoleniowa

Naszą ofertę szkoleniową kierujemy przede wszystkim do osób zajmujących się zawodowo ratownictwem medycznym, a w szczególności do personelu medycznego oraz służb mundurowych. Realizujemy szkolenia nadające uprawnienia zawodowe oraz kursy certyfikowane przez najważniejsze organizacje ratownicze (ERC, ITLS) z którymi podpisaliśmy stosowne porozumienia.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy to ratownicy medyczni, lekarze, psychologowie, ratownicy PSP, ratownicy wodni i górscy. Wszyscy posiadają kwalifikacje oparte na uznanych, międzynarodowych standardach. Doświadczenie naszych pracowników to efekt wieloletniej pracy w Pogotowiu Ratunkowym, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Policji oraz z działalności ratowniczej w organizacjach takich jak WOPR, TOPR i GOPR.

Ośrodki szkoleniowe

Ośrodki szkoleniowe w których uczymy, wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt medyczny i symulacyjny. Nasze nowoczesne, skomputeryzowane symulatory gwarantują doskonałe wyniki edukacyjne oraz zadowolenie kursantów.

Nasze szkolenia prowadzone są wg standardów Europejskiej Rady Resuscytacji z przedstawicielstwem w Polsce oraz International Trauma Life Support.